icon

Infolinka

+421 910 111 555

icon

O nás

Na trhu sme už viac ako 29 rokov.

icon

Infolinka

+421 910 111 555

icon

O nás

Na trhu sme už viac ako 27 rokov.

Dvere

Dvere sú dôležitou súčasťou interiéru, tvoria prvý dojem pri vstupe do vášho domova, kancelárie a iných priestorov. Ich úlohou je oddeliť priestor, zabezpečiť súkromie, tepelne aj zvukovo izolovať, pôsobiť esteticky. Interiérové dvere veľkým dielom utvárajú atmosféru nášho domova.

V našej predajni v Obchodnom Centre STYLA môžete vidieť vzorky od viac ako 20 dodávateľov a výrobcov.

DVERE XXL

IMG-20180629-WA0000

Ako už z názvu XXL vyplýva ide o dvere s nadštandardnými rozmermi. Máme pre Vás dvere od podlahy až po strop a to priamo na mieru.

Ponúkame ich v rôznych materiáloch, farbách, ako aj prevedeniach.

XXL dvere sú použiteľné v rôznych interiéroch, ako súkromných, tak aj verejných. Predstavujú atypický druh dverí, ktorý pôsobí elegantne a dominantne.

Dvere do skrytej zárubne

Skryté zárubne sú súčasťou moderných interiérov a spolu s dverami vytvárajú dokonalú čistú líniu. Predstavujú neviditeľnú časť steny alebo priečky a to buď sadrokartónovej alebo murovanej. Zárubne tohto typu sú kompatibilné s otočnými, ale aj posuvnými dverami.

Skryté zárubne sú čoraz obľúbenejšie u architektov, projektantov, ale aj samotnýchzákazníkov.Minimalistický nadčasový štýl jednoducho “pasuje” do každej domácnosti a celkový dojem dverí nie je narúšaný ako je to pri priznaných zárubniach. Tie majú častokrát za následok, že interiérové dvere pôsobia až príliš robustne. Vďaka skrytým zárubniam môže dizajn dverí vyniknúť v celej svojej kráse a interiér sa dokáže dotvoriť okolo dverí napríklad tapetou či obkladom až priamo k otvoru. Sú zabudované do steny a skryté pod omietkou tak, že ich nie je vôbec vidieť. Špeciálna hliníková zliatina ponúka možnosť náteru zárubne rovnakou interiérovou farbou ako steny naokolo a tým dosiahnutie dokonalej integrity. U nás nájdete skryté zárubne za skvelé ceny.

20180126_142949-1

SKLENENÉ DVERE

Sklenené-dvere-v-dýhovanej-zárubni-dýha-orech

Sklenené dvere predstavujú veľmi elegantný prvok do interiéru.

Kalené sklo vyčarí v umiestnenom priestore nevšednú atmosféru, predstavuje veľmi kvalitný a elegantný materiál.

Tento druh dverí sa často dodáva s grafikou od výmyslu sveta cez jednoduché motívy až po fototapety prírody či ľudí.

Dýhované masívne dvere

Drevené dvere rovnako ako drevený nábytok a ďalšie prírodné materiály, vnesú do vášho domova pocit tepla a pozitívne vplývajú na našu náladu. Tiež sú zdravotne nezávadné a ekologické.

Drevo má okrem krásneho vzhľadu vynikajúcu pevnosť a samozrejme zvukovo izolačné vlastnosti.

Vyberte si dvere ktoré možno vyrobiť v akejkoľvek dýhe, či už ide o našu drevinu alebo exotiku. Dýha sa dá lakovať aj moriť, vďaka čomu máte k dispozícii širokú škálu odtieňov.

Hájek6