icon

Infolinka

+421 910 111 555

icon

O nás

Na trhu sme už viac ako 29 rokov.

icon

Infolinka

+421 910 111 555

icon

O nás

Na trhu sme už viac ako 27 rokov.

Dvere Dextüra

Dextüra je špecializovaný výrobca dverí a zárubní, ktorý sa dlhodobo venuje výrobe výhradne bielych dverí. Firma úspešne eliminuje nedostatky, ktoré sa objavujú u bielych dverí iných výrobcov, ako sú napríklad vizuálne problémy na hranách alebo postupné žltnutie farby. S dverami od Dextüra nemusíte mať obavy o tieto problémy.

Vďaka svojej jedinečnej technológii lakovania sú dvere od Dextüra odolné voči poškrabaniu aj v náročných podmienkach. Ani prstene a iné ostré predmety im neublížia. Ich povrch je odolný voči nárazom. Môžete ich ľahko vyčistiť aj od liehovej fixky, pričom sa lak neponičí.

Technológia lakovania, prevzatá z automobilového priemyslu, využíva vytvrdzovanie laku ostreľovaním elektrónmi v časovom intervale niekoľkých milisekúnd. Vďaka tejto inovácii majú dvere a zárubne od spoločnosti Dextüra výnimočnú farebnú stálosť a vysokú odolnosť.

I keď sa jedná o výrobok vynikajúcej kvality, cena vás príjemne prekvapí. Kompletné dvere so zárubňou sú dostupné za podobné, ba dokonca v niektorých prípadoch za ešte nižšie ceny ako bežné biele dvere. Ak máte záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať.